جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
«پشت پرده و اسرار داعش» منتشر می‌شود

«پشت‌پرده و اسرار داعش»؛ روایتی مستند و متفاوت از داعش، نحوه شکل‌گیری و پشتیبانی آن، به زودی از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، «پشت پرده و اسرار داعش» روایتی مستند و متفاوت از نحوه شکل‌گیری و پشتیبانی داعش به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

ظهور ناگهانی و یک‌باره یک سازمان تروریستی به نام «دولت‌ اسلامی عراق و شام» (داعش) در عراق و سوریه و تصرف مناطق وسیعی از سرزمین‌های این دو کشور، به همراه سنگدلی و خشونت بی‌مانند با سازمان‌دهی و تشکیلات قوی و همچنین رهبری منسجم، امری بود که توجه همه‌ جهانیان را به خود جلب کرد.

ارائه شیوه حکومت‌داری بر مبنای خلافت‌اسلامی و طرحی برای توسعه در همه سرزمین‌های‌اسلامی حتی اندلس و قلب اروپا نیز مزید بر علت شد و همه جهان را وادار به ‌عکس‌العمل درباره این مسئله نمود، به‌نحوی‌که به‌سرعت یک ائتلاف متشکل از پنجاه کشور جهان برای مبارزه با این پدیده اعلام آمادگی کردند. همین موضوع کافی بود تا بسیاری از کسانی که آگاهی و اطلاعی از زمینه‌ها و جزئیات این گروه تروریستی داشتند، دست‌به‌قلم شده و برای روشنگری درباره‌ی این پدیده‌ وحشتناک اقدام کنند.

یکی از افرادی که در این زمینه قلم‌فرسایی کرده، «نضال حمادة» است. وی شخصیتی لبنانی الاصل و ساکن در پاریس است و با نوشتن چندین کتاب درباره حوادث اخیر در کشور‌های عربی، شخصیتی مطلع در این زمینه به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان بعد از انتشار کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی به نشانی https://nashreshahidkazemi.ir یا سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱، کتاب را تهیه کنند. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها