چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
خداحافظی با «نشر چشمه پریس»

نشر چشمه در صفحه اینستاگرام این نشر، از تعطیلی کتابفروشی «نشر چشمه پریس» خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نشر چشمه «پریس» پنجمین کتاب‌فروشی نشر چشمه با انتشار پست در صفحه اینستاگرامی خود، از تعطیلی این کتابفروشی خبر داد.
 
در متن پست اینستاگرام این انتشارات آمده است:

«از پنج‌شنبه 16 بهمن تا جمعه 24 بهمن می‌توانید همه کتاب‌ها و کالاهای موجود در کتاب‌فروشی نشر چشمه پریس را با 30 درصد تخفیف بخرید. از اینکه این مدت کنارتان بودیم، خرسندیم و خاطره حضورتان هرگز پاک نخواهد شد.»

حسن کیائیان، مدیر‌مسئول نشر چشمه نیز در یادداشت کوتاه درباره تعطیلی این کتاب‌فروشی نوشته است؛ 

«بانوی بزرگواری از همکاران زنگ زد و نگران جویای چندوچون تعطیلی شعبه‌ی پاسداران (پریس) نشرچشمه شد.

وظیفه‌ی خود می‌دانم به همکاران گرامی که قریب به چهار دهه در خدمت‌شان هستیم توضیح دهم که خوشبختانه هم‌زمان با تعطیلی اجباری این شعبه، از خاکستر مجازی آن موفق به راه‌اندازی یک شعبه‌ی جدید در کرج شدیم و هم‌چنین یک نمایندگی در شهری بزرگ به یک کتاب‌فروشی خوب دادیم که بتواند با تابلوی نشرچشمه فعالیت کند.

راه‌اندازی کتاب‌فروشی‌های زنجیره‌ای در بعد از انقلاب به همت فرزندان و همکارانم آغاز شد. امری که خوشبختانه توسط تعدادی از ناشران و کتاب‌فروشان علاقمند به توسعه‌ی فعالیت‌هایشان پی‌گیری شده و امیدوارم که در ادامه‌ی این مسیر همچنان استوار بمانیم.

مشکل اصلی در افتتاح کتاب‌فروشی در مال‌ها و مجتمع‌های بزرگ این است که اگر آن مجتمع نتواند مردم زیادی را جذب کند، با توجه به اجاره‌ی مکان کتاب‌فروشی، ادامه‌ی کار سخت خواهد بود. این تنها مشکل ما در مورد شعبه‌ی پریس‌مان بود. متأسفانه مجتمعی که این شعبه در آن واقع شده بود پررفت‌وآمد نشد.

از دوستان‌مان که نگران بسته شدن این کتاب‌فروشی شدند تشکر می‌کنم و می‌گویم که نگران نباشند؛ به لطف مخاطبان خوب کتاب‌های‌مان در آینده نیز اگر توش‌وتوانی باشد می‌کوشیم به شعبات نشرچشمه اضافه کنیم. در این مسیر همیشه نیازمند یاری همکاران گرامی‌مان هستیم.

دست همه‌تان را می‌فشرم.»

کتاب‌فروشی چشمه پریس در خیابان پاسداران، نبش گلستان یکم، مجتمع تجاری پریس سنتر واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها