سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
استقبال ویژه از کتاب اطلاعاتی - امنیتی «از پمبا تا ماریانا»

چاپ سوم رُمان «از پِمبا تا ماریانا»؛ روایتی داستانی از استفاده قدرت‌های مافوق بشری و انرژی‌های شیطانی در سازمان‎های اطلاعاتی - امنیتی دنیا توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، داستان اصلی درباره زندگی مهران که در یک نهاد اطلاعاتی کار می‌کند، شکل می‌گیرد. در شبی که مهران مسئول شب معاونت بود، حوادث مرموزی اتفاق می‌افتد مثل: قطع و وصل برق، افتادن بی‌دلیل استکان چای، قندان و گلدان روی زمین و شکسته شدنشان، پیچیدن صداهایی مخوف در اتاق و... که مهران را وادار به فرار می‌کند. او که در راه پله‌ها به زمین می‌خورد، توسط تیم عملیاتی سازمان احیاء شده ولی به علت سکته قلبی و ضربه مغزی به بیمارستان منتقل می‌شود. مهران در بیمارستان متوجه می‌شود که جسمش در فضا معلق است و از جسمش که در کماست جدا شده است. در مدت هفت روزی که او در کما به سر می‌‎برد، به همراه ایمان (تجسم اعمال صالح خودش) که جوانی خوش سیما و نورانی بود به امکان مختلفی سفر می‌کند.
 
از سازمان سیا در آمریکا تا موساد در اسرائیل برای دیدن قدرت بخش اجنه و انرژی‌های شیطانی آن‌ها دیدن می‌کنند و به جزیره پُمبا در آفریقا که پرجمعیت‌ترین شهر اجنه است تا گودال مارینا، عمیق‌ترین حفره جهان در اقیانوس آرام که محل زندگی پریان است، سفرشان را ادامه می‌دهند. در کش‌مکش‌های داستانی، درگیر کیس‌های واقعی اجتماعی می‌شوند.
 
مردان و زنان جوانی که زندگی‌شان تحت طلسم‌ها و سحرهای انسان‌های نابکار و گمراه قرار گرفته و دچار اذیت و آزارهایی می‌شوند. به مردمی بر می‌خوردند که از اجنه و قدرت شیاطین برای یافتن گنج‌های زیرزمینی استفاده می‌کنند و با حیله و نیرگ مردم را سرکیسه می‌کنند. در سفرهایشان متوجه نحوه کسب قدرت‌های شیطانی توسط افراد مختلف می‌شوند. افرادی نظیر: افراد سازمان‌های اطلاعاتی گرفته تا دختران شیطان‌پرست تهرانی و ... .
 


هرچند که داستان بر مدار یک روایت امنیتی و اطلاعاتی استوار شده است، اما این رمان سرشار از مفاهیم اسلامی و عقلی است که مانند چراغی مسیر برخورد خانواده‌ها با انرژی‌های فوق بشری عمدتاً شیطانی را روشن می‌کند. مخصوصاً کسانی که زندگی موفقی دارند و توسط تنگ‌نظران دچار چشم‌زخم می‌شوند. یا افرادی که احساس می‌کنند توسط انرژی‌هایی غیرقابل روئیت، دچار اذیت و آزار می‌شوند.
 
چاپ سوم رُمان «از پِمبا تا ماریانا»؛ روایتی داستانی از استفاده قدرت‌های مافوق بشری در سازمان‌های اطلاعاتی دنیا به قلم نویسنده کتاب ضد اسرائیلی 2040 (محمد قنبری) در قطع رقعی و 195 صفحه توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.
 
علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی(nashreshahidkazemi.ir) و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها