سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
اعضای هیات علمی پانزدهمین جشنواره شعر فجر منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی، اعضای هیات علمی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، سیدعباس صالحی در احکام جداگانه‌ای مریم جلالی، افشین علا، محمدکاظم کاظمی، قربان ولیئی، جعفر ابراهیمی(شاهد)، محمود اکرامی‌فر، زکریا اخلاقی، احمد نادمی و حمیدرضا شکارسری را به‌عنوان اعضای هیات علمی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب کرد.

پیش از این دکتر مریم جلالی  و مصطفی راضی جلالی، در احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان دبیران علمی و اجرایی این دوره از جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شده بودند.
 
جشنواره بین‌المللی شعر فجر با آرمان بالندگی گونه‌های شعر امروز، از سال ۱۳۸۵ هر سال میزبان کاروان شعر پارسی بوده‌است و به یاری‌ خدا پانزدهمین دوره این جشنواره نیز در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
 
در این دوره آثاری که در سال ۱۳۹۸ به زبان فارسی و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده‌ باشد در گروه‌های شعر کلاسیک، شعر نو(قالب‌های: نیمایی و سپید)، شعر محاوره، شعر کودک و نوجوان و درباره شعر(پژوهش‌های حوزه شعر) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
 
برگزیدگان این رویداد ادبی، زمستان امسال در آیین پایانی معرفی خواهند شد و به برگزیدگان، علاوه بر جایزه نقدی، لوح یادبود و نشان جشنواره بین‌المللی شعر فجر اهدا خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها