دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
رونمایی، نقد و بررسی کتابشناسی متون چاپ‌شده در ایران

نشست «رونمایی، نقد و بررسی کتابشناسی متون چاپ‌شده در ایران» از سوی مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب، یکصد و بیست و هشتمین نشست از سلسله نشست‌های این مؤسسه با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، با موضوع «رونمایی، نقد و بررسی کتابشناسی متون چاپ‌شده در ایران (از سال 1233 تا 1390 شمسی)» برگزار می‌شود.
 
در این نشست که به صورت مجازی برگزار می‌شود، فریبا افکاری، ابوالفضل حافظیان بابلی، عارف نوشاهی، محمود طیار مراغی، و سید سعید میرمحمدصادق سخن خواهند گفت.
 
کتابشناسی متون چاپ شده در ایران (از سال 1233 قمری تا 1390 شمسی) به کوشش محمود طیار مراغی و سید سعید میرمحمدصادق، توسط مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب و با همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در دو جلد منتشر شده است. این کتابشناسی دربرگیرنده اطلاعات کتابشناختی 9198 عنوان متن چاپ شده در ایران، اعم از متون، نسخه برگردان‌ها، رسائل و مجموعه‌ها میراثی است و از نظر زبانی متون منتشرشده به زبان‌های فارسی، عربی و ترکی را شامل می‌شود.
 
نشست «رونمایی، نقد و بررسی کتابشناسی متون چاپ‌شده در ایران» ساعت 17 تا 19 روز چهارشنبه 25 تیرماه 1399 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند در ساعتِ جلسه با کلیک روی لینکِ زیر، به این وبینار وارد شوند.
https://sbu.ac.ir/webinar

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها