دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
رونمایی از جدیدترین کتاب «سواد رسانه‌ای» در فرهنگسرای سرو

کتاب «سواد رسانه‌ای، از الف تا ی» تالیف محمد صادق افراسیابی ، با حضور اهالی فرهنگ و رسانه در فرهنگسرای سرو رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 6 و فرهنگسرای سرو، کتاب «سواد رسانه‌ای، از الف تا ی» با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی در فرهنگسرای سرو رونمایی خواهد شد. 

این مرکز فرهنگی که چندی پیش نشست «جنگ‌های رسانه‌ای و روش‌های مقابله با آن» را برگزار کرده بود، این بار جدیدترین اثر تولیدشده در موضوع سواد رسانه‌ای را رونمایی و بررسی خواهد کرد.

کتاب «سواد رسانه‌ای، از الف تا ی» نوشته محمد صادق افراسیابی است و به بررسی بسیاری از مفاهیم مهم و ارزشمند رسانه‌ای به زبان ساده و شیوا پرداخته است؛ این کتاب با هدف آموزش سواد رسانه‌ای به مردم و فرهنگسازی استفاده ار رسانه‌های جمعی به ویژه شبکه های اجتماعی به رشته تحریر درآمده است.

در این مراسم رونمایی بسیاری از شخصیت‌های علمی، فرهنگی و رسانه‌ای حضور خواهند داشت که از آن جمله می‌توان به مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، محمدرضا بهمنی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد صادق افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسول جلیلی، عضو شورای عالی فضای مجازی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران، اساتید دانشگاه و تعدادی از اهالی رسانه اشاره کرد. 

این مراسم رونمایی روز چهارشنبه 30 بهمن از ساعت 15 و 30 دقیقه در فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، کوچه ساعی یکم برگزار میشود. حضور برای عموم آزاد است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها