سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
سه عنوان کتاب جدید کانون رونمایی می‌شود

سه عنوان کتاب از تازه‌ترین تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی روز ۲۹ آبان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «شاید این کتاب منفجر شود» به نویسندگی رضا موزونی و تصویرگری سمانه صلواتی که به تازگی جایزه قلم طلایی پنجاهمین دوره دوسالانه تصویرگری بلگراد را به دست آورده، عنوان یکی از آثاری است که چهارشنبه (29 آبان) رونمایی خواهد شد.

همچنین کتاب «خوابم یا بیدار» به نویسندگی و تصویرگری سمانه صلواتی از مجموعه کتاب‌های «مرغک» و رمان «عکس یادگاری» به نویسندگی محمدرضا یوسفی از مجموعه «رمان نوجوان امروز» دیگر آثار کانون هستند که در این روز رونمایی می‌شود.

این آیین با حضور رضا موزونی نویسنده، سمانه صلواتی نویسنده و تصویرگر، زهره پریرخ (دبیر مجموعه کتاب‌های مرغک) و محمدرضا یوسفی نویسنده و مسئولان کانون برگزار می‌شود.

آیین رونمایی این کتاب‌ها، ساعت ۱۵ چهارشنبه ۲۹ آبان در فروشگاه «آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) تهران برپا خواهد شد.

بیست‌وهفتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی از ۲۴ تا ۳۰ آبان در تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها