یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
نقد و بررسی «تقی شهرام به روایت اسناد» در نمایشگاه کتاب

بررسی و معرفی کتاب «تقی شهرام به روایت اسناد» با حضور محمدحسن روزی‌طلب، معاون اسناد و کتابخانه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در غرفه این مرکز در نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، نشست بررسی و معرفی کتاب «تقی شهرام به روایت اسناد» با حضور محمدحسن روزی‌طلب، معاون اسناد و کتابخانه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، احمدرضا کریمی نویسنده کتاب، مرتضی جودی تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس و محمد رحمانی پژوهشگر برگزار می‌شود.

کتاب «تقی شهرام به روایت اسناد» شامل اسناد منتشر نشده درباره وی، با رویکردی نو است و تمام ابعاد زندگی تقی شهرام از اعضای مرکزیت سازمان مجاهدین خلق را بررسی می‌کند. این کتاب دربردارنده همه فصول زندگی سیاسی تقی شهرام از آغاز عضوگیری به وسیله موسی خیابانی در سال 1348 تا اعدامش در تابستان 1359 است. تشابه تاکتیک‌ها و ترفندهای شهرام در دهه 50 و مسعود رجوی در دهه‌های 60 و 70 از مباحث برجسته این کتاب است.

نشست بررسی و معرفی کتاب «تقی شهرام به روایت اسناد» دوشنبه 9 اردیبهشت ساعت 15 در غرفه موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی شبستان اصلی، راهروی 12، غرفه یک برپا خواهد شد.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها