سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
«انگشتر فیروزه» نقد می‌شود

نشست نقد و بررسی کتاب «انگشتر فیروزه» نوشته عزت‌الله الوندی در موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست نقد و بررسی کتاب «انگشتر فیروزه» نوشته عزت‌الله الوندی، از سوی موسسه خانه کتاب و موزه انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس، سه‌شنبه (10 مهرماه 1397) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

عزت‌الله الوندی درباره این کتاب به ایبنا گفت: «انگشتر فیروزه» داستانی درباره شهید کاظم فرارویی، از قهرمانان رشته جودو در کشور است که برای نوجوانان نوشته شده و سال گذشته از سوی نشر فاتحان منتشر شده است.

به گفته وی، داستان این کتاب درباره مرد جوانی است که با پیرمردی دوچرخه‌سوار تصاودف می‌کند و این اتفاق سبب می‌شود متوجه یک سری رازها از زندگی او شود.

در این نشست جعفر توزنده‌جانی، مصطفی خرامان و عزت‌الله الوندی نظرات‌شان را درباره کتاب «انگشتر فیروزه» بیان می‌کنند.

عزت‌الله الوندی، نويسنده كودك و نوجوان، داستان‌نويس و شاعر متولد سال 1353 تويسركان و فارغ التحصيل رشته ادبيات فارسی است. وي كار نويسندگی را به صورت حرفه‌اي از سال 76 با چاپ كتاب «فردوسی» آغاز كرد. از جمله آثار  الوندی می‌توان به «مردي كه در بالش من راه مي‌رود»، «پشت شيشه‌هاي مات»، «دوباره برمی‌گردی مرد باراني»، «ايوان بهار»‌، «جان پاتيس»، «داراب‌نامه»، «تپه‌هاي بي‌مهتاب» و «دیو کوچولو بچه آدم» اشاره کرد.
 

علاقه‌مندان برای حضور در اين نشست می‌توانند سه‌شنبه (دهم مهرماه 1397) ساعت 14 به سرای اهل قلم واقع در خيابان انقلاب، خيابان فلسطين جنوبی، كوچه خواجه‌نصير، شماره دو مراجعه كنند.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها