دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
تهرانی‌ها بیشترین خریداران کتاب در عیدانه کتاب

با پایان هشتمين دوره از طرح تخفيف فصلي کتاب با عنوان «عيدانه کتاب 97»، 266هزار و 64 تهرانی با مراجعه به کتابفروشی های عضو این طرح موفق به خرید کتاب شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) استان تهران با 123 کتابفروشی عضو طرح عیدانه کتاب توانست. رتبه نخست بیشترین خریداران کتاب را در سراسر کشور به خود اختصاص دهد.

بر اساس این آمار، استان‌های اصفهان با 92 کتابفروشی، خراسان رضوی با 93 کتابفروشی، گیلان با 24 کتابفروشی، قم با 86 کتابفروشی، فارس با 40 کتابفروشی، آذربایجان شرقی با 30 کتابفروشی، مازندران با 24 کتابفروشی، خوزستان با 21 کتابفروشی و همدان با 17 کتابفروشی به ترتیب بیشترین خریداران کتاب را در مدت اجرای طرح عیدانه کتاب از آن خود کردند. 

استان‌های کرمانشاه با 11 کتابفروشی، کردستان با 39 کتابفروشی، کرمان با 29 کتابفروشی، یزد با 22 کتابفروشی، گلستان با 13 کتابفروشی، مرکزی با 13 کتابفروشی، البرز با هشت کتابفروشی، سمنان با 10 کتابفروشی، زنجان با 6 کتابفروشی و خراسان جنوبی با 13 کتابفروشی در رتبه‌های یازدهم تا بیستم بیشترین میزان خریداران کتاب طرح عیدانه کتاب  قرار گرفتند. 

استان‌های اردبیل با 9 کتابفروشی، آذربایجان غربی با 16 کتابفروشی، لرستان با 6 کتابفروشی، چهار محال و بختیاری با هفت کتابفروشی، قزوین با پنج کتابفروشی، بوشهر با هفت کتابفروشی، ایلام با 6 کتابفروشی، کهگيلويه و بويراحمد با سه کتابفروشی، سيستان و بلوچستان با 11 کتابفروشی، خراسان شمالي با هفت کتابفروشی و هرمزگان  با دو کتابفروشی توانستند در فهرست 21 تا 31 بیشترین خریداران کتاب طرح عیدانه کتاب قرار بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها