دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
نمایش آثار برگزیده مسابقه پوستر جشنواره کتاب برتر

برای نخستین بار نمایشگاهی از آثار برگزیده مسابقه پوستر نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) منصور جام شیر عضو کارگروه نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان اعلام کرد که برای اولین بار به مناسبت جشنواره کتاب برتر مسابقه طراحی پوستر نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان را طی فراخوانی همگانی برگزار کرد که در مجموع 90 اثر به دبیرخانه واصل شد که در مرحله اول داوری 15 اثر به دور نهایی راه یافت.

داوران جشنواره مسابقه طراحی پوستر خانم پریسا خضابی و آقایان مسعود نجابتی، کیانوش غریب پور، پژمان رحیمی زاده آثار رسیده را بررسی کردند و 15 اثر برگزیده جهت ارائه در نمایشگاه را اعلام و سه اثر برگزیده را تعیین کردند.

لذا دبیرخانه نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان با همکاری بخش کتاب کودک و نوجوان باغ کتاب نمایشگاه پوسترهای برگزیده را در معرض نمایش عموم قرار داده و بازدید از سه شنبه مورخ 23/8/96 همه روزه از ساعت 9 الی 21 در بخش کتاب کودک و نوجوان باغ کتاب برای عموم آزاد است. این نمایشگاه تا پایان جشنواره کتاب برتر دایر است.


نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان که توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به طور دوسالانه برگزار می‌شود در آذرماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین شرکت پنتر برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها