دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا آغاز می‌شود

سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران با همکاری موسسه خانه کتاب از فردا آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از فردا 25مهرماه در پردیس سینمایی ملت آغاز خواهد شد.

 جشنواره فیلم کوتاه که به زعم بسیاری مهم‌ترین جشنواره سینمایی فیلم کوتاه در خاورمیانه است،از سوی انجمن سینمای جوان برگزار می‌شود. امسال از ۱۱۷ کشور خارجی ۵۸۵۹ فیلم برای این جشنواره ارسال شده است که در نهایت ۱۱۰ فیلم در بخش خارجی از ۴۴ کشور مختلف و ۹ اثر در بخش ایرانی به این جشنواره راه پیدا کردند.
این دوره از جشنواره شامل سه بخش جانبی است که به ترتیب بخش «کتاب و سینما»، «حقوق شهروندی» و «ایمان و امید» از نگاه انسان معاصر هستند. در بخش بین‌الملل نیز سه بخش «آسیا»، «مذهب» و «ویدئو آرت» در نظر گرفته شده است.


 داوران بخش بین الملل این جشنواره پیتر موردما از اسلوونی، عبیر هاشم از لبنان، آندره بدنارک از لهستان ، یوک مویی چانگ از هنگ‌کنگ و مهدی کرم‌پور و داوران بخش ملی حمید نعمت‌الله، جعفر صانعی‌مقدم، مجید شیخ‌انصاری، مجید برزگر، مهدی جعفری، امید سحرخیز و افضلی داوری هستند.

در بخش «کتاب و سینما» این جشنواره که به موضوع اقتباس‌های ادبی و سینمایی اختصاص دارد موسسه خانه کتاب با این جشنواره همکاری می‌کند.

سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۵ تا ۳۰ مهرماه سال‌جاری برابر با ۱۷ تا ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷ به دبیری سیدصادق موسوی در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها