چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
«علی بی‌خیال» به باز کتاب آمد

مسئول نویسندگان گروه شهید ابراهیم هادی، از انتشار دو کتاب جدید با موضوع زندگی‌نامه و اقتصاد مقاومتی خبر داد.

محسن عمادی،‌ مسئول نویسندگان گروه شهید ابراهیم هادی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره تازه‌های این نشر اظهار کرد: دو عنوان کتاب «علی بی‌خیال» با موضوع زندگی‌نامه شهید علی حیدری و کتاب «مدیریت جهادی راهبردی در تحقق اقتصاد مقاومتی» اثر مشترک علی جعفری و ابراهیم هادی است.     
 
وی درباره «علی بی‌خیال» افزود: شهید علی حیدری سال 1344 در محله خزانه تهران به دنیا آمد. در بخشی از وصیت‌نامه این شهید آمده است: «....هر زمان می‌خواستم معطر شوم سه بار می‌گفتم، «حسین جان» فضا خوشبو می‌شد...» توانایی‌های این شهید مانند دیدن باطن افراد و صحبت با شهدا از سوی بسیاری از همرزمانش تایید شده است. وی از شاگردان آیت‌الله حق‌شناس بود.      
 
عمادی ادامه داد: شهید حیدری با انواع هنر‌ها مانند طراحی چهره آشنا بود. شهید علی حیدری، در سن 19 سالگی در عملیات بدر به شهادت رسید و در قطعه 27 یهشت‌زهرا به خاک سپرده شد.

این نویسنده گفت: کتاب «مدیریت جهادی راهبردی در تحقق اقتصاد مقاومتی» به کلام رهبری درباره مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی و ارتباط این دو با هم اشاره دارد.

کتاب «علی بی‌خیال» با شمارگان 2 هزار و 500 نسخه در 168 صفحه، به بهای 7 هزار و 500 تومان منتشر شده است.  
 
کتاب «مدیریت جهادی راهبردی در تحقق اقتصاد مقاومتی» با شمارگان یک‌هزار و 500 نسخه در 192 صفحه، به بهای 8 هزار و 500 تومان منتشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها