شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
فراخوان تدوین  شعر شاعران مازندران در یک کتاب

یک ناشر فراخوان گرد‌آوری سرود‌های‌ شاعران مازندرانی در یک کتاب را منتشر کرد.

جعفر محمدی واجارگاهی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: نشر شب چله در نظر دارد گامی دیگری را در ادامه جمع آوری آثار شاعران معاصر کشور بردارد؛ از این رو در نظر داریم شعر شاعرانی از استان مازندران را که از سال 1300 تا کنون در زمینه شعر سپید و نو فعالیت داشته‌اند را جمع آوری کرده و به صورت یک مجموعه اشعار در کتاب شاعران معاصر مازندران منتشر کنیم.

وی ادامه داد: برای به سرانجام رسانیدن این اثر از محمدرضا براری، دبیر شعر بخش شهرستان نشر شب چله درخواست کرده‌ایم که شرایط لازم برای انتشار این کتاب را فراهم کند. این آغاز کار ماست و ما در نظر داریم تا برای تمامی استان‌های کشور چنین کتابی را منتشر کنیم و در حال حاضر کار جمع‌آوری دو استان گیلان و مازندران را شروع کرده‌ایم.

مدیر انتشارات شب چله در توضیح شرایط لازم برای شرکت در این فراخوان ادبی گفت: دوستان شاعر برای حضور در این کتاب، پنج شعر خود را همراه با مشخصات کامل شخصی، کارنامه ادبی، شماره تماس و یک قطعه عکس را به ایمیل نشر شب چله به نشانی nashr.shabecheleh@yahoo.com ارسال کنند. اشعار ارسالی باید در قالب ورد باشد.

مدیر نشر شب چله افزود: آثار ارسالی در سبک‌های دیگر شعری (ترانه، شعر محاوره و قالب‌های کلاسیک مانند غزل و قصیده) به هیچ عنوان بررسی نخواهد شد و علاقه‌مندان فرصت دارند، آثار منتخب خود را تا پایان نیمه اول سال 96 برای دبیرخانه ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها