دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
حضور ایران در نمایشگاه کتاب وین

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین شرکت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، در این دوره از نمایشگاه کتاب وین، ناشران ایرانی با کتاب‌هایی در حوزه دین، تاریخ، علوم، ایران‌شناسی، آموزش خط، مجموعه داستان‌های شاهنامه، آموزش زبان فارسی و هنر به ارائه آثار خود می‌پردازند.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین از 9 تا 13 نوامبر 2016 برابر با 19 تا 23 آبان‌ماه سال جاری در فضایی به مساحت هشت هزار و 800 متر مربع برگزار می‌شود. جمهوری اسلامی ایران نیز امسال برای چهارمین بار در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

این نمایشگاه به‌عنوان بزرگترین رویداد صنعت نشر، کتاب و ادبیات در اتریش محسوب می‌شود که با همکاری اتحادیه ناشران اتریش و بخش خصوصی به عرضه تازه‌ترین کتاب‌های منتشر شده در زمینه آثار داستانی، کتاب‌های آموزش آشپزی، نشریات، هنر و موسیقی، ادبیات کودکان و نوجوانان و سفرنامه‌ها می‌پردازد.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین به‌مثابه جشنواره ای است که بیش از 300 برنامه جنبی و کارگاه آموزشی در آن گنجانده شده و در ایام برگزاری بیش از 40 هزار نفر از آن بازدید می‌کنند.

هزینه ورود به این نمایشگاه 8 یورو است که برای دانش‌آموزان، دانشجویان و سالمندان 5 یورو، برای خانواده ها 12 یورو و برای کودکان زیر 14 سال رایگان می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها