چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
​نشر ثالت در شب‌های رمضان میزبان علاقه‌مندان شعر و داستان است/ احمدرضا احمدی و سیدعلی صالحی با مخاطبان دیدار می‌کنند

محمد حسینی، دبیر بخش داستان نشر ثالث از برگزاری نشست‌های شعر و داستان در شب‌های ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت که در این مراسم چهره‌های مطرحی مانند احمدرضا احمدی، سیدعلی صالحی، جواد مجابی و مفتون امینی حضور دارند.

محمد حسینی به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان، نشر ثالث در نظر دارد تا نشست‌های همنشینی اهالی فرهنگ و هنر را با تفکیک موضوعی در چهار شب برگزار کند.

وی ادامه داد: برگزاری این مراسم فرصتی فراهم می‌کند تا علاقه‌مندان حوزه ادبیات و هنر با نویسندگان، شاعران و هنرمندان مورد علاقه خود دیدار کنند و به صحبت و گفت‌وگو با آنها بپردازند.

دبیر بخش داستان نشر ثالث، در توضیح برنامه‌های این چهار شب اظهار کرد: این نشست‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری و آینده برگزار خواهد شد و شاخص‌ترین چهره‌های حوزه شعر، داستان، ترجمه و سینما در آن حضور دارند. برای دعوت از مهمانان در این نشست هیچ محدودیتی مانند اینکه نویسنده و شاعر حتماً باید با نشر ثالث کتاب داشته باشد در نظر نگرفته‌ایم.

وی افزود: برای مثال در شب نخست این مراسم که روز پنجشنبه، ۲۷ خردادماه برگزار می‌شود، چهره‌های شاخصی مانند احمدرضا احمدی، سیدعلی صالحی، جواد مجابی و مفتون امینی حضور دارند، البته افراد نام برده بخشی از مهمانان حاضر در این نشست هستند و شاعران سرشناس دیگری نیز حضور دارند که به دلیل تعداد زیاد آنها از آوردن اسم صرف نظر می‌کنم.

حسینی با اشاره به زمان و مکان برگزاری این نشست‌ها گفت:این چهار نشست از ساعت ۱۹ تا ۲۲ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری و هفته آینده در کتاب‌فروشی ثالث واقع در خیابان کریمخان زند، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۴۸ برگزار می‌شود و حضور برای همه علاقه‌مندان بلامانع است. 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها