یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
صدور روادید 65 ناشر بین‌المللی از 5 قاره جهان  برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

مدیرکل اداره مجامع و تشکل‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور روادید 65 ناشر بین‌المللی برای حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علی فریدونی با اشاره به جزئیات صدور روادید ناشران بین‌الملل اظهار کرد: تا امروز 78 درخواست از سوی ناشران بین‌المللی ارائه شده و روادید 65 ناشر صادر شده است.
 
مدیرکل اداره مجامع و تشکل‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: درخواست‌کنندگان روادید از 5 قاره جهان و از کشورهای سوریه، روسیه، آلمان، ایتالیا، چین، سوئد، لبنان، دانمارک، قزاقستان، پاکستان و امارات متحده عربی هستند.
 
حضور 27 میهمان خارجی در نمایشگاه کتاب تهران
در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 27 میهمان از کشورهای مختلف جهان حضور خواهند داشت.
 
این نمایشگاه میزبان میهمانانی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، چین، عمان، الجزایر و... خواهد بود.
 
چند نویسنده ایتالیایی، استرالیایی، رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا، رئیس نمایشگاه کتاب تورینو ایتالیا، رئیس اتحادیه ناشران اروپا و... در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت می‌کنند.
 
همچنین نویسندگانی از کشورهای مکزیک و استرالیا در نمایشگاه کتاب تهران شرکت خواهند داشت.
 
روسیه میهمان ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و 45 نفر از نویسندگان، ناشران و مسئولان نشر این کشور در نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها