سه‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵
تخفیف انتشارات تیمور‌زاده به مناسبت بیستمین سال تأسیس

انتشارات تیمور‌زاده به مناسبت بیستمین سالروز تأسیس کتاب‌های خود را چهارشنبه 13 آبان با تخفیف ویژه به مخاطبان ارائه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) انتشارات تیمورزاده به مناسبت بیستمین سالروز تأسیس و گذر از دو دهه خدمت در حوزه کتاب پزشکی و سلامت کشور، چهارشنبه 13 آبان‌ماه کتاب­‌های خود را با تخفیف ویژه 13 درصد به‌علاوه 20 درصد تخفیف ریالی ارائه می‌کند.    

این واحد نشر پیش از این نیز به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، روز دانشجو، روز پزشک و روز داروساز، ماه مبارک رمضان و به افتخار بازی افتخارآفرین ايران در مقابل تيم ملی فوتبال آرژانتين در جام جهانی، تخفیفاتی را برای محصولات خود درنظر گرفته بود.
 
انتشارات تيمورزاده، ناشر تخصصی كتاب‌های حوزه پزشكی از سال 1375 فعاليت رسمی خود را در حوزه نشر علمی و دانشگاهی كشور آغاز كرد. از جمله افتخارات و موفقيت‌های كاری اين مركز نشر می‌توان به پركارترين ناشر كشور از سال‌ 1375 تا 1388 اشاره كرد.

این انتشارات در این دو دهه بیش از سه‌ هزار و 200 عنوان کتاب منتشر کرده است. موفقیت در جشنواره‌های مختلف کتاب سال دانشگاهی،‌ کتاب سال دانشجویی،‌ کتاب سال جمهوری اسلامی و کتاب آموزشی رشد از جمله دستاورد‌های انتشارات تیمورزاده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها