دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰
کتاب‌های نمایشنامه و شعر رضوی رونمایی شدند

دو کتاب «آثار برگزیده جشنواره‌های نمایش‌نامه‌خوانی» و «شعر کودک و نوجوان رضوی» در مشهد رونمایی شدند.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتاب مجموعه آثار دومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی رضوی با توجه به کمبود منابع مکتوب در این حوزه از سوی کانون استان خراسان رضوی به چاپ رسید.

این کتاب حاوی هشت نمایشنامه برگزیده و هشت مقاله با موضوع نمایشنامه‌خوانی و ادبیات نمایشی دینی است که در دومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی رضوی مشهد برگزیده شد.

همچنین کتاب آثار نخستین جشنواره شعر کودک و نوجوان رضوی با عنوان «کبوترانه» از سوی کانون استان کرمان منتشر شده است. این کتاب علاوه بر چاپ 12 اثر برگزیده جشنواره، 59 اثر برتر از میان هزار و 541 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره شعر کودک و نوجوان رضوی به انتخاب هیات داوران جشنواره را شامل می‌شود.

مراسم رونمایی از کتاب‌های به چاپ رسیده از آثار جشنواره‌های موضوعی امام‌رضا (علیه‌السلام) در حاشیه گردهمآیی کمیته‌ برنامه‌ریزی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر عامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی، ‌هنری امام‌رضا(علیه‌السلام)، مدیر عامل کانون و دبیران اجرایی جشنواره‌های موضوعی از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها