به مناسبت ایام فاطمیه، بهروز رضوی «حماسه فاطمی» را از رادیو تهران روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روایت می‌کند.
روایت بهروز رضوی از «حماسه فاطمی»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ رضا صفری، تهیه‌کننده و نویسنده این برنامه رادیویی با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه «حماسه فاطمی» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که با روایت‌های بهروز رضوی به مناسبت ایام فاطمیه از ساعت 18 روی آنتن رادیو تهران می‌رود.      

وی افزود: این برنامه مجله‌ای رادیویی با موضوع سبک زندگی فاطمی، خوانش و شرح و تفسیر فرازهایی از خطبه فدک است. علاوه بر این؛ مرور ویژگی‌ها و سیره زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها با هدف ترویج سبک زندگی‌شان در کنار شرح خطبه فدک با هدف ترویج ولایت مداری بخشی از ویژه برنامه «حماسه فاطمی» است.

وی با اینکه پاسداشت ایام فاطمیه و احیای توجه به خطبه مهم فدک با تمرکز بر سبک زندگی فاطمی از ضرورت و اهمیت این ویژه برنامه است، افزود: هدف اصلی «حماسه فاطمی» زنده نگه‌داشتن فاطمیه و اهداف آن است که با مرور فضایل و برکات خطبه فدک، سبک زندگی فاطمی، آثار و برکات خوانش و شرح خطبه فدک روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

صفری خاطر نشان کرد: مرور وقایع تاریخی بعد پیامبر اکرم (ص)، مصیبت‌ها، مظلومیت‌ها و ... پیوند عاطفی با مخاطب با نثر ادبی از دیگر بخش‌هایی است که در ویژه برنامه حماسه فاطمی دنبال می‌شود.
 
کد مطلب : ۳۱۵۸۴۸
https://www.ibna.ir/vdcgtn9w7ak9q74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما