یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۰
سه عنوان کتاب از مجموعه «ماهی رنگین‌کمان» بازنشر شد

سه عنوان کتاب از مجموعه چهارجلدی «ماهی رنگین‌کمان» به نویسندگی و تصویرگری مارکوس فیستر از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، «ماهی رنگین‌کمان»، «ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر» و «ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا» عنوان‌های این سه کتاب است که مارکوس فیستر نوشته و تصویرگری کرده است.

داستان کتاب‌های «ماهی رنگین‌کمان» درباره ماهی‌ای با پولک‌های رنگارنگ و نقره‌ای بود که به بقیه ماهی‌ها می‌گفت: من از همه شما زیباترم و عادت داشت با تکبر و غرور شنا کند و زیبایی پولک‌هایش را به نمایش بگذارد….

ترجمه دو کتاب «ماهی رنگین‌کمان» و «ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر» را سیدمهدی شجاعی و «ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا» را سیده‌مرضیه شعاع‌هاشمی بر عهده داشته‌اند.

این کتاب‌های مناسب گروه سنی بالای ۷ سال، هر یک به بهای ۷۰ هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

کتاب «ماهی رنگین‌کمان» که در سال ۱۳۷۳ برای اولین‌بار منتشر شد به چاپ پنجم، «ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر» که در سال ۱۳۸۰ منتشر شد به چاپ چهارم و «ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا» نیز که در سال ۱۳۸۱ به چاپ رسید، به چاپ چهارم رسیده است.

بر اساس این خبر، کتاب‌های «ماهی رنگین‌کمان» و «ماهی رنگین‌کمان و غار هیولاهای دریا» هر یک با شمارگان دو هزار و ۵۰۰ نسخه و کتاب «ماهی رنگین‌کمان و نهنگ پیر» با شمارگان دو هزار نسخه بازنشر شده‌اند.

یادآوری می‌شود دیگر کتاب این مجموعه نیز «ماهی رنگین‌کمان و یک اتفاق دیگر» نام دارد که با ترجمه سیدمهدی شجاعی سال ۱۳۸۰ از سوی کانون منتشر شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط