شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۷
چند ساعت با کتاب در «مداد خیال» و «گلستان کتاب»

کتابخانه دکتر شهیدی، ویژه‌برنامه‌های «مداد خیال» و «گلستان کتاب» برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتابخانه دکتر شهیدی، با برگزاری ۲ ویژه‌برنامه به استقبال کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی رفته است. سلسله نشست ادبی «نویسندگان کتاب کودک» با عنوان «مداد خیال» پنج‌شنبه ۷ تیرماه به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود. مهمان اصلی این نشست، کلر ژوبرت، کارشناس‌ارشد ادبیات کودکان است؛ او در این نشست بخش‌هایی از چند کتاب ویژه کودکان و نوجوانان را می‌خواند و از آنان می‌خواهد تا براساس تخیل و درک خود ادامه داستان را تکمیل کنند.


این ویژه‌برنامه با هدف پرورش خلاقیت در داستان‌نویسی، شکوفایی استعدادهای نهفته کودکان و افزایش مهارت نوشتن در آنان برگزار می‌شود و کانون ادبی «مداد خیال» در اجرای آن مشارکت دارد.


نشست ادبی «مداد خیال» ویژه بانوان است و پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۲ در کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود. برنامه دیگر کتابخانه دکتر شهیدی ویژه نوجوانان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی، جلسه ادبی «گلستان کتاب» است؛ این برنامه نیز چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۶ الی ۱۷ در کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود.


کتابخانه دکتر شهیدی واقع در نارمک، خیابان ۴۶ متری غربی، خیابان بختیاری، خیابان جویبار، میدان ۵۸، کوچه یکم شرقی است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۷۷۹۱۳۰۹۸ تماس بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها