سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
چهار کتاب صوتی جدید سماوا با صدای گویندگان مشهور عرضه می‌شود

سماوا با ارائه چهار کتاب صوتی جدید با صدای گویندگان بنام کشورمان به نمایشگاه کتاب می‌آید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مجموعه سماوا با چهار کتاب جدید از نشرهای صاحب‌نام حضوری پررنگ در این جشنواره فرهنگی خواهد داشت.

از جمله این کتاب‌های صوتی می‌توان به کتاب «مثل دست‌های مادرم» از نشر مهرک به قلم خسرو باباخانی اشاره کرد که برای رده سنی نوجوان نوشته شده است. این کتاب با گویندگی «بهروز رضوی» صدای آشنا دیروز و امروز و از بزرگان عرصه صدا خوانده شده است.

کتاب «کفش‌های خدمتکار» دومین اثر از سماواست که با صدای گرم و صمیمی داریوش فرهنگ ضبط شده و محصولی از نشر افق به قلم برنارد مالامود گزیده‌ای از داستان‌های کوتاه نویسنده است و بیش‌تر آنها اولین‌بار است به فارسی ترجمه شده است.

کتاب بعدی «مهاجر سرزمین آفتاب» از نشر سوره مهر از پرفروش‌ترین کتاب‌های چند سال اخیر محسوب می‌شود که اکنون به چاپ هفتادم رسیده است. ملیحه شبانیان از گویندگان حرفه‌ای کتاب‌های صوتی، خوانش این اثر را برعهده داشته است. این اثر روایتگر زندگی بانویی ژاپنی (یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران)؛ کونیکو یاماموراست که با ازدواج با مردی ایرانی مسلمان می‌شود و پسر خود را برای حفظ دین و کشور به جبهه می‌فرستد.

همچنین کتاب «لذت خواندن در عصر حواس‌پرتی» از نشر ترجمان علوم انسانی، به نویسندگی آلن جیکوبز با صدای دانیال معنوی به علاقه‌مندان کتاب‌های صوتی ارائه می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها