شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
چهارمین فروشگاه کتاب کانون پرورش فکری در جوار آرامگاه حافظ افتتاح شد

فارس- چهارمین فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در گذر حافظیه با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در شیراز، مرکز عرضه محصولات و خدمات فرهنگی پلاک ۸ با هدف شناسایی و معرفی تولیدکنندگان محصولات و خدمات مفید، جذاب، امین، ایرانی و باکیفیت و اتصال آن‌ها به شبکه بزرگ مصرف کنندگان کودک و نوجوان، با حضور علی خواجه نژادیان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، و زهرا یقطین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس، در مرکز شماره ۱ شیراز واقع در گذر حافظیه افتتاح شد.

این مرکز با هدف ترویج و توزیع محصولات و خدمات فاخر و ارائه سبک زندگی ایرانی - اسلامی تاسیس شد و به دنبال شناسایی تولیدکنندگانی است که محصولات و خدمات مفید، جذاب، امین، ایرانی و باکیفیت را تولید می‌کنند و قصد دارد آن‌ها را به شبکه بزرگ مصرف کنندگان کودک و نوجوان معرفی کند.

خواجه نژادیان در آیین افتتاحیه عنوان کرد: افتتاح این مرکز در ترویج کتابخوانی و نشر محصولات و خدمات ایرانی با کیفیت و مفید، به ویژه برای کودکان و نوجوانان، بسیار ارزشمند است و امیدوارم رونقی پایدار را تجربه کرده و تاثیر مثبتی در توسعه فرهنگ کتابخوانی داشته باشد.

به گزارش ایبنا؛ کانون پرورش فارس با افتتاح این مرکز فروش، دارای ۴ فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی در استان است و توسعه این مراکز به ۶ مرکز را در دستور کار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها