یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
طرح «کتابخانه‌گردی» در ۴۶۰ کتابخانه عمومی کشور اجرا می‌شود

در آستانه بیستمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، طرح کتابخانه‌گردی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در آستانه ۱۷ اسفندماه بیستمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به‌منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، طرح «کتابخانه‌گردی» در ۴۶۰ باب کتابخانه عمومی کشور اجرا می‌شود.

بر این اساس کتابخانه‌های مرکزی و منتخب شامل کتابخانه‌های تازه‌تأسیس، کتابخانه‌های دارای جاذبه‌های خدمات و فعالیت و… در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه میزبان مردم، مسئولین، شخصیت‌های مرجع و دستگاه‌های استانی و شهرستانی خواهند بود.

عضویت افتخاری مسئولین در کتابخانه‌های عمومی؛ نشست‌های آزاداندیشی و مطالبه‌گری فرهنگی از مسئولین استانی؛ تقدیر از برگزیدگان استانی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛ برنامه‌های فرهنگی با مشارکت اعضا و نمایشگاه و فروشگاه کتاب، عکس و کسب‌وکارهای بومی، از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام در کتابخانه‌های منتخب برای اجرای طرح «کتابخانه‌گردی» برگزار خواهد شد.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، فهرست کتابخانه‌های عمومی این طرح را اینجا ببینید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها