چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
کتاب «سردار دل‌ها» در مشهد رونمایی شد

خراسان رضوی - کتاب «سردار دل‌ها» زندگینامه و خاطرات شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در مشهد رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در مشهد، همزمان با سالگرد شهادت الگوی اخلاص و عمل سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آیین رونمایی کتاب سردار دل‌ها، شرح زندگی شهید قاسم سلیمانی با حضور جمعی از فرماندهان کشوری و لشکری و چهره‌های علمی و سیاسی کشور در منطقه پدافند هوایی شمال شرق برگزار شد.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق در آیین رونمایی این کتاب، اظهار کرد: این کتاب نه تنها از لحاظ ادبی، بلکه از لحاظ تاریخی نیز دارای ارزش است.

وی افزود: رونمایی از این چنین کتاب‌ها که زندگینامه شفاهی قهرمانانی را روایت میکند که در میدان نبرد با فداکاری‌های خود، حماسه‌ها آفریدند، کار بسیار ارزشمندی است.

حجت‌الاسلام عدیده با اشاره به اینکه امنیت مهم‌ترین هدیه برای اجتماع است، خاطرنشان کرد: اگر در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در اوج باشیم، اما امنیت نباشد، به یقین جامعه دچار بحران می‌شود و امروز ایران نه تنها امنیت کامل دارد، بلکه به عنوان یکی از کشورهای امنیت ساز منطقه بشمار می‌رود.

کتاب سردار دل‌ها کاری از پدافند هوایی شمال شرق و به قلم سرگرد رسول توحیدی راد و سعیده رویان‌فر تهیه و تنظیم شده است.

در پایان این مراسم از نویسندگان این کتاب ارزشمند با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها