یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
مختارپور: حمایت از مرکز اسناد یمن را وظیفه خود می‌دانیم

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با هدف ارتقاء تعاملات فرهنگی با رئیس مرکز اسناد یمن دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عبدالله هاشم الصیامی، رئیس مرکز اسناد ملی و عضو شورای انصارالله یمن و هیأت همراه، ضمن حضور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با علیرضا مختارپور رئیس سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار رئیس مرکز اسناد ملی یمن با بیان پیشینه تاریخی و قدمت اسنادی این کشور، ابراز امیدواری کرد این دیدار که بسیار کوتاه و پربار بود، به گام‌های اجرایی در تعاملات دو طرف بی‌انجامد. در ادامه علیرضا مختارپور رئیس سازمان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، حمایت و پشتیبانی از مرکز اسناد ملی یمن را وظیفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دانست.

وی همچنین ضمن معرفی اجمالی کارکردها و خدمات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آمادگی سازمان را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، دیجیتال‌سازی و تبادل منابع متنی و دیجیتال کتابخانه‌ای و اسنادی اعلام، و بر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دو سازمان و عملیاتی کردن آن تاکید کرد.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در این دیدار فاطمه صدر، معاون پژوهش و منابع دیجیتال، عصمت مومنی معاون کتابخانه ملی، میترا حاجیان سرپرست اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل و علی عاشورلو، مشاور رئیس سازمان حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها