شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹
همدان در تولید کتب دفاع مقدس سرآمد است/ عرضه ۷ هزار کتاب دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب

همدان- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه استان همدان از سرآمدان تولید کتاب در حوزه دفاع مقدس است، گفت: نویسندگان پرتلاش استان طی این سال‌ها آثار بسیاری از شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را خلق کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در همدان، سردار عبدالرضا آزادی عصر شنبه در آیین گشایش نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس  اظهار کرد: حضور ۱۱۰ ناشر و عرضه قریب به ۷ هزار کتاب در این نمایشگاه نشان از پویایی این نمایشگاه دارد و تازه‌های نشر نیز به نمایش گذاشته شده است.
 
وی با بیان اینکه ۱۰ نشست تخصصی در نمایشگاه برگزار می‌شود، افزود: غرفه ویژه‌ای از آثار تقریظ شده رهبری که برخی به ۱۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است نیز برای بازدید عموم قرار دارد.

آزادی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس طبق فرمایشات رهبری گنج است.

وی با اشاره به اینکه استان همدان در حوزه تولید کتاب سرآمد است، به همت ناشران و نویسندگان پرتلاش همدانی اشاره کرد و گفت: سردار حسام و سرکارخانم ضرابی‌زاده در این سال‌ها بسیار آثار زیادی برای شهدا و دفاع مقدس در استان و در سطح ملی خلق کردند.

آزادی بیان کرد: از مردم می‌خواهم از نمایشگاه و این رویداد بزرگ فرهنگی بازدید کنند و این نمایشگاه پررنگ باشد و کسانی که در این نمایشگاه حضور دارند شاهد به بار نشستن تلاش‌های خود باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها