شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
نشست علمی«نقش کتابخانه‌های عمومی روستایی در پیشرفت روستا»در کرمانشاه برگزار می‌شود

کرمانشاه- به مناسبت روز ملی روستا و عشایر نشست علمی «نقش کتابخانه‌های عمومی روستایی در پیشرفت روستا» در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)  در کرمانشاه، به مناسبت روز جهانی روستا نشست علمی «نقش کتابخانه های عمومی روستایی در پیشرفت روستا» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

این نشست با همکاری ادارات کل کتابخانه‌های عمومی استان های سیستان و بلوچستان، چهار محال بختیاری، گیلان، کهکیلویه و بویراحمد و بوشهر در سالن اجتماعات زنده یاد احمد عزیزی کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه با حضور رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های استان کرمانشاه و مسئولین کتابخانه های عمومی و کتابداران به صورت حضوری و آنلاین برپا می‌شود.

نشست علمی «نقش کتابخانه های عمومی روستایی در پیشرفت روستا» در روز یکشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار و در این نشست شیوا یاری، رتبه یک دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه تهران و کارشناس بودجه و منابع درآمدی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به عنوان «سخنران علمی»با ارائه مقاله به بررسی مسائل و موضوعات مرتبط تأثیر کتابخانه عمومی به پیشرفت روستا خواهد پرداخت.

نشست علمی«نقش کتابخانه های عمومی روستایی در پیشرفت روستا» برای اولین بار در استان کرمانشاه به صورت تخصصی در حوزه کتابخانه‌های عمومی روستایی در روز یکشنبه ۱۶ مهر ماه سال‌جاری برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند به صورت حضوری و یا با مراجعه به آدرس https://www.skyroom.online/ch/kermanshahpl1/kermanshahpl مهیمان این نشست باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها