دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۶
«عزیز زیبای من» را الکترونیکی بخوانید

نسخه‌ الکترونیکی «عزیز زیبای من» را در «طاقچه» و «فراکتاب» بخوانید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نسخه‌ الکترونیکی کتاب «عزیز زیبای من» از انتشارات مکتب حاج قاسم، برای نخستین‌بار در نرم‌افزار کاربردی «طاقچه» و «فراکتاب» منتشر شد.

انتشارات مکتب حاج قاسم به منظور دسترسی راحت‌تر علاقمندان به مطالعه‌ی کتاب‌های دیجیتال، برای نخستین‌بار نسخه‌ی الکترونیکی کتاب مستند روایی «عزیز زیبای من» را در نرم‌افزار کاربردی «طاقچه» و «فراکتاب» منتشر کرد.
 
این کتاب که به قلم «زینب مولایی» نوشته شده است، به شرح حال و هوای روزهای پیش از شهادت «حاج قاسم سلیمانی» از زبان اعضای خانواده‌، همراهان و چند تن از فرماندهان جبهه‌ مقاومت می‌پردازد.
 
در صفحاتی از کتاب می‌خوانیم: «این اولین‌باری نبود که حاجی به مأموریت می‌رفت. اما اولین‌باری بود که این‌گونه رفتار می‌کرد. هیچ‌وقت خداحافظی‌های او بوی نیامدن نمی‌داد؛ حتی زمانی‌که خطر نزدیک‌تر از همیشه بود. همیشه جوری رفتار می‌کرد که دل خانواده از رفتن او نلرزد. با اطمینان‌خاطر می‌گفت: «از چی می‌ترسین؟ دشمن هیچ غلطی نمی‌تونه بکنه. نگران هیچی نباشید، من چیزیم نمی‌شه.» خانواده هم هربار دل‌خوش بودند به این حرف‌های امیدوارکننده‌ی او. البته بی‌قراری‌ها و اضطراب‌ها به قوت خود باقی می‌ماند؛ اما ته دلشان قرص بود که حاجی برمی‌گردد.»
 
ادامه‌ این روایت به همراه خاطرات روزهای پایانی حیات زمینی شهید سلیمانی را می‌توانید با مراجعه به نرم‌افزار کاربردی «طاقچه» و «فراکتاب» و خرید نسخه الکترونیک کتاب «عزیز زیبای من» مطالعه نمایید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها