جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
دولت مردمی نگاهی عدالت محور به فرهنگ و هنر دارد

ایلام- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت مردمی نگاهی عدالت محور به فرهنگ و هنر دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در ایلام ، محمد مهدی اسماعیلی شامگاه پنجشنبه سی ام شهریور در آئین پایانی جشنواره طنز تی تالی در شهرستان ایلام، گفت: شعار و رویکرد دولت سیزدهم مردمی سازی و نگاه عدالت محور به حوزه فرهنگ و هنر است.

وی ادامه داد: دولت مردمی نگاهی عدالت محور به فرهنگ و هنر دارد.

  اسماعیلی افزود: دولت سیزدهم نگاهی عدالت محور به همه بخش ها دارد که این نگاه عادلانه به فعالیت های فرهنگی هنری نیز در حال گسترش است.

وی در عین حال تصریح کرد: عدالت فرهنگی به این معناست که مردم در همه نقاط کشور با هر پویش و نگاهی و با هر فاصله ای از مرکز کشور،  این فرصت در اختیارشان قرار گیرد تا استعداد ها  و هنرشان را بروز دهند و این نگاه فقط معطوف به پایتخت نیست بلکه به کل کشور است.
وی تصریح کرد: این کشور دارای استان های زرخیزی مانند  ایلام با سابقه و تمدنی چندین هزار ساله است که تمدن های مهمی در آنها شکل گرفته است.

اسماعیلی گفت: استان ایلام دارای انسان های فرهیخته و فرهنگ دوست و هنرمندان زیادی است که اگر امکان بروز استعدادها فراهم شود هر کدام قله ای از فرهنگ و هنر در بخش های مختلف خواهند شد. 

وی تاکید کرد: استان ایلام دارای ظرفیت های مهمی است و اگر امکان بروز استعدادها وجود داشته باشد قطعاً مردم هنرمند استان ایلام می درخشند.

اسماعیلی در پایان گفت: حضور وزیر در استان، یک ادای دین و احترام به همه هنرمندان در مناطق محروم در سراسر کشور است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها