سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
ترجمه کتاب برنده قلم طلایی سال 2015 در بازار نشر ایران

رمان «داروی عشق» نوشته تریسی بروگان، برنده قلم طلایی سال 2015 و پرفروش‌ترین در لیست صد کتاب آمازون 2014 منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این اثر فینالیست انجمن نویسندگان آمریکا در موضوع بهترین رمان عاشقانه زنان معاصر است که اخیرا با ترجمه فیروزه مهرزاد عرضه شده است.

قهرمان اصلی این رمان اولین است. همه در بلهاربر عقیده دارند اولین رودز، جراح پلاستیک باید زودتر ازدواج کند. البته همه به جز خودش. او اگرچه مخالف ازدواج نیست اما دوست ندارد ازدواجش را به سرنوشت بسپرد.

اگر قرارباشد کسی را برای گذراندن باقی عمرش پیدا کند، این کار را به صورت علمی انجام می‌دهد؛ با کمک لیستی دقیق از معیارهایش و شاید کمک یک سایت دوست‌یابی!
اما زمانی که تایلر کانلی، با جت اسکی‌ای دزدی تصادف می‌کند و وارد زندگی‌اش می‌شود، احساساتش بی‌رحمانه قصد دارند عقل سلیم را از او بگیرند. بی‌شک تایلر جذاب، دلربا و مصمم به جلب توجه اولین است. اما همه شواهد نشان می‌دهد که او بدترین انتخاب ممکن است. تایلر نسبت به اولین بسیار جوان‌تر و البته او حالا یکی از بیمارانش نیز است...

در بخشی از کتاب آمده است: «درحالی که روی تخت جابه‌جا می‌شد، کمی از شانه‌اش کنار رفت. تاتوی روی دستش را نادیده گرفتم. به هرحال خوشم نیامد. من یک حرفه‌ای بودم. فقط می‌خواستم زخمش را ارزیابی کنم. نه به خاطر اینکه هیلاری و گبی فکر می‌کردند من باید با مردی آشنا شوم و نه به خاطر اینکه سال‌ها از زمانی که با مردی قرار گذاشته بودم می‌گذشت و بی‌شک چون در روز تولدم آنچه نیاز داشتم از ناکجاآباد پیدایش شده بود دلیل نمی‌شد از او خوشم بیاید. آنچه واقعا بهش نیاز داشتم کار کردن بود.»

انتشارات آریابان اخیرا رمان «داروی عشق» را با ترجمه فیروزه مهرزاد در 317 صفحه و قیمت 255 هزار تومان عرضه کرده است.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها