شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
چهارمین شماره ماهنامه سوره منتشر می‌شود

چهارمین شماره ماهنامه سوره با عنوان «قوی‌تر شدیم» هفته آینده منتشر شده و روی پیشخان مطبوعات قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ چهارمین شماره ماهنامه سوره با عنوان «قوی‌تر شدیم» هفته آینده منتشر شده و روی پیشخان مطبوعات قرار می‌گیرد.

تیتر اصلی جلد شماره چهارم این ماهنامه، گفتگویی با مسعود نجابتی هنرمند، طراح خط و گرافیک انقلاب اسلامی است که در آن از قدرتمند شدن نیروهای هنری انقلاب اسلامی از پس آزمون‌های سیاسی متعدد پس از انقلاب سخن گفته است.
«گرافیک انقلاب اسلامی، چگونه قوی شد؟» سرمقاله شماره چهارم سوره است که توسط سید علی سیدان به نگارش درآمده و درآمدی بر شناخت الگوی عمل نیروهای انقلاب در میدان گرافیک است.

از دیگر مطالبی که در شماره جدید ماهنامه «سوره» منتشر شده است، می‌توان به نگاهی به زندگی و آثار مرحوم حبیب‌الله صادقی، جستاری روایی از قدرتمند شدن نیروهای مستضعفین در بوشهر، جستار گزارشی از بحران آب در بوشهر، یادداشتی تحلیلی درباره «قرآن‌سوزی» های اخیر در سوئد و دانمارک، گزارشی از معرکه آرا درباره پدیده «مداحی استودیویی»، یادداشتی درباره اتفاقی که برنامه تلویزیونی «هماهنگ» در رسانه ملی رقم زد، بازخوانی شکل‌گیری جریان اقلیت «مداحی سیاه» در یزد و گزارشی از رویداد «همچنان جاری» در موزه هنرهای معاصر اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها