دوشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷
نمایشگاه کتاب با موضوع مهاجرت در کتابخانه مرجع کانون برپا می‌شود

کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نمایشگاهی از منتخب کتاب‌های فارسی و غیرفارسی که به موضوع مهاجرت پرداخته‌اند، برپا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این نمایشگاه که با عنوان «خورشید هنوز یک ستاره است» برپا می‌شود، در ادامه برگزاری نمایشگاه‌های کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری است که هر ماه به یک موضوع اختصاص دارد.

اسامی برخی کتاب‌های موجود در نمایشگاه «خورشید هنوز یک ستاره است» عبارت‌اند از: «آواره بی‌خورشید» نوشته محمدهادی محمدی، «می‌خوای با من دوست بشی» اثر سوسی مورژنسترن با ترجمه بیتا ترابی، «یک قدم تا بهشت» نوشته آن‌نا با ترجمه مامک بهادرزاده، «کشتزارهای وطن» نوشته ماریتا کانلن مک کنا با ترجمه محبوبه نجف‌خانی، «خانه‌ی خودمان» اثر سینتیا کادوهاتا با ترجمه شقایق قندهاری و «جنگ که تمام شد بیدارم کن» نوشته عباس جهانگیریان.

همچنین اسامی تعدادی از کتاب‌های غیرفارسی این نمایشگاه شامل موارد زیر می‌شود:
This is me by jamie lee Curtis, painted words by aliki, children of immigration by carola
suarez, orozco plantete mirgrants by sophie lamoureux
 
نمایشگاه کتاب در کتابخانه مرجع برپا می‌شود
گفتنی است علاوه‌بر نمایشگاه «خورشید هنوز یک ستاره است»، به بهانه درگذشت زنده‌یاد احمدرضا احمدی، شاعر بزرگسال و نویسنده کودک و نوجوان، نمایشگاهی از آثار کودک، نوجوان و بزرگسال این شاعر و هنرمند فقید در کتابخانه مرجع برقرار است.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌توانند تا پایان مرداد ۱۴۰۲ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ تا ۱۳ به کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴، مجتمع فرهنگی‌هنری شهید ملک‌شامران کانون مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها