سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
هنرمندان سالخورده بدون محدودیت عضو صندوق اعتباری هنر می‌شوند

هرمزگان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از اجرای طرح عضویت بدون محدودیت هنرمندان بالای ۶۰ سال در صندوق اعتباری هنر» خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در بندرعباس، اسمعیل جهانگیری در جمع هنرمندان رودانی در خصوص حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرمندان، عنوان کرد: هنرمندان بالای ۶۰ سال با ارسال رزومه بدون محدودیت، عضو صندوق اعتباری هنر می شوند و دیگر هنرمندان در چارچوب قانون و با استمرار در فعالیت هنری می توانند عضو صندوق اعتباری هنر شوند.

وی با اشاره به شهدا و رزمندگان هنرمند این شهرستان ادامه داد: مهاجرت هنرمندان از رودان بسیار زیاد است و قرار نیست کسی خارج از این جغرافیا بیاید و برای زادگاهتان کار کند، خودتان باید به فکر خودتان باشید، همین جا بمانید و برای آبادی شهرتان تلاش کنید.

جهانگیری در خصوص کمبود سالن‌های نمایش گفت: موضوع پلاتوی نمایش یک مشکل در سراسر استان است که در حال پیگیری آن هستیم و ما آمادگی اعزام اساتید برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی را داریم و آماده‌ایم تا برای فرهنگ ایرانی و اسلامی هزینه کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در پایان این سفر ضمن بازدید از پلاتوی  در حال ساخت رودان با تعدادی از روسای انجمن های شهرستان و هنرمندان دیدار و گفتگو کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها