سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تغییر کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی سموعی را به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمدمهدی سموعی آمده است:

«جناب آقای محمدمهدی سموعی
با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی در حوزه‌های فرهنگی و رسانه ‌ای  به موجب این حکم به عنوان «رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره‌گیری از تجربه و ظرفیت نیروی انسانی متعهد و متخصص و با امعان نظر به موارد ذیل در انجام اهداف و مأموریت ‌های مرکز  و  وظایف محوله قرین توفیق باشید.

1ـ انعکاس دقیق، سریع  و منصفانه از فعالیت ‌ها و عملکرد تمامی ارکان و اجزاء تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
2ـ ارتباط فعال و مؤثر با رسانه‌ های جمعی، مطبوعات و به ‌ویژه  پایگاه ‌های اطلاع ‌رسانی در فضای مجازی

3ـ برنامه ‌ریزی دقیق به منظور دریافت بدون واسطه نظرات، انتقادات و پیگیری ‌های عموم مردم و به طور خاص اهالی فرهنگ و هنر و انتقال به مسئولین وزارتخانه

4ـ نظارت و هماهنگی میان مراکز و ادارات روابط عمومی در معاونت‌ها، سازمان‌ها و مراکز مرتبط با وزارت‌خانه و نیز ادارات کل استان ‌ها به منظور انجام دقیق وظایف و مأموریت‌ها

5ـ اداره سامانه‌ها و پایگاه‌‌های اطلاع‌رسانی وزارتخانه و نظارت و  تعامل با پایگاه­‌های اطلاع­‌رسانی نهادهای وابسته

6ـ برنامه‌ریزی و انجام امور تبلیغاتی محیطی و اطلاع‌رسانی براساس هویت بصری یکپارچه در وزارت­خانه

7ـ جمع‌آوری، تحلیل و پاسخ رسانه ‌ای به انتقادات، پیشنهادات و مطالب مرتبط با وزارتخانه

انتظار می‌رود گزارش پیشرفت کارها در هر یک از بندها مستمراً  و به صورت فصلی به این‌جانب ارائه شود.

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»
 
به گزارش ایبنا؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد‌مهدی سموعی، دانش‌آموخته  ارتباطات و روابط عمومی است و بیش از ۱۰ سال تجربه  مدیریت و فعالیت  فرهنگی، هنری  و رسانه‌ای در سابقه کاری خود دارد.

مدیریت در بخش‌های مختلف  سازمان صداوسیما، سازمان تبلیغات اسلامی، برنامه‌سازی در شبکه‌های مختلف تلویزیون، مدیریت رسانه‌ای و روابط عمومی در شستا و تاصیکو، عضویت در شورای ارتباطات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و شورای ارتباطات شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و ریاست شورای ارتباطات شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین از دیگر سوابق اجرایی و مدیریتی وی در عرصه رسانه و روابط عمومی است. پیش از این مهدی نورعلیشاهی عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها