سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
اکران آنلاین «دسته دختران» آغاز می‌شود

فیلم سینمایی «دسته دختران» که از چهارشنبه ۳۰فروردین‌ماه اکران خود را توسط پخش بهمن سبز به سرگروهی پردیس سینمایی آزادی با شعار «این رزم را با زن سرودن عاشقانه است» در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده بود، در روز پنجشنبه ۱تیر ساعت ۹:۳۰، اکران آنلاین خود را در پلتفرم اکران نماوا آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) فیلم سینمایی «دسته دختران» که از چهارشنبه ۳۰فروردین‌ماه اکران خود را توسط پخش بهمن سبز به سرگروهی پردیس سینمایی آزادی با شعار «این رزم را با زن سرودن عاشقانه است» در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده بود، در روز پنجشنبه ۱تیر ساعت ۹:۳۰، اکران آنلاین خود را در پلتفرم اکران نماوا آغاز خواهد کرد.

«دسته دختران» داستان گروهی از زنان ایرانی است که برای دفاع از خاکشان به خط مقدم جنگ می‌روند. این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت ۷ سیمرغ بلورین شد. نسخه کوتاه‌شده و جدید این اثر از چهارشنبه این هفته در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دسته دختران» قصه‌‌ زنانِ جنگ است. گروهی جامانده از روایت‌های پیروزمردانِ پیکارها در طول تاریخ...

نیکی کریمی، پانته‌آ پناهی‌ها، فرشته حسینی، هدی زین‌العابدین و صدف عسگری دسته‌ دختران را بازی می‌کنند و حسین سلیمانی، یاسین مسعودی، محمد صدیقی‌مهر با حضور مهدی حسینی‌نیا آن‌ها را همراهی می‌کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها