دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
دیدار رؤسای نمایشگاه‌ کتاب ایران و الجزایر

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب الجزایر در حاشیه برگزاری بیست‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، علی رمضانی، مدیرعامل خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و محمد ایگورب، رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب الجزایر درحاشیه برگزاری بیست‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن دیدار و درباره حضور دو کشور در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب گفت‌و‌گو کردند. در این دیدار، رایزن فرهنگی الجزایر و مسئولان وزارت فرهنگ الجزایر نیز حضور داشتند.
 
در این دیدار، درباره حضور حداکثری و متقابل ایران و الجزایر در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب بحث و تبادل‌نظر شد که مورد استقبال رئیس نمایشگاه بین‌المللی الجزایر قرار گرفت.
 
حضور دو کشور ایران و الجزایر در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب به‌عنوان مهمان ویژه نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.
 
به گزارش ایبنا؛ کشور الجزایر میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن است که در فضایی به متراژ ۳۰۰ متر مربع ضمن معرفی فرهنگ، آثار ادبی و نویسندگان این کشور، برنامه‌های متنوعی را پیش‌بینی کرده است.
 
بیست‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن بیست‌‌وهشتم خرداد در محل نمایشگاه‌های پکن برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها