یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۷
اردکان پنجمین‌ ایستگاه جشنواره قصه‌گویی« چله قصه‌ها»  شد

پنجمین جشنواره استانی قصه‌گویی چله قصه‌ها در شهرستان اردکان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، دومین جلسه هماهنگی جشنواره استانی چله قصه‌ها در اردکان، با حضور سیده عالیه قوامی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد، در محل مؤسسه فرهنگی هنری افق کویر چادرملوی اردکان، برگزار شد.

این نشست که با هدف تعیین تاریخ برگزاری جشنواره و بررسی مسائل مالی آن تشکیل شد، حجت الاسلام طالب پور مدیرعامل مؤسسه فرهنگی افق کویر، حسین کمالی معاون هنری مؤسسه، مهدی‌آرایی کارشناس فرهنگی و پروین پورمصیبی مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ کانون پرورش فکری شهرستان اردکان نیز حضور داشتند.

قوامی ضمن تشکر از حمایت‌های مؤسسه در برگزاری بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، در مورد پیشتاز بودن کانون استان یزد در امر قصه‌گویی و کسب رتبه‌ی یزدی‌ها در سال‌های متوالی در جشنواره بین‌المللی قصه گویی اشاره کرد و از ظرفیت‌های بی‌نظیر استان از لحاظ لهجه و فرهنگ و زیست بوم غنی و حفظ و ترویج این فرهنگ با قصه و قصه گویی صحبت کرد.

طالب پور نیز بر کیفیت برگزاری جشنواره قصه گویی « چله قصه‌ها» تأکید کرد.

آرایی ضمن اشاره به اینکه جشنواره چله قصه‌ها در ۴ سال گذشته با همکاری شهرستان‌های استان، با کیفیت عالی برگزار شده قول داد که این جشنواره در شهرستان اردکان به یک خاطره شیرین تبدیل خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط