چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲
حضور بیش از ۲۹۰ هنرجو در سومین دوره آموزش رایگان هنر

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از حضور ۲۹۶ هنرجو از شهرستان‌های مختلف استان در سومین دوره آموزش رایگان هنر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان، هادی فیض‌منش ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آموزش طرح هنر برای همه، طرح گسترش عدالت آموزش‌های فرهنگی و هنری را از سال گذشته در کشور آغاز کرده است، اظهار کرد: این طرح با رویکرد دستیابی به هدف توسعه اقتصاد هنر و کسب و کارهای فرهنگی و هنری و صیانت از هنرهای ملی، بومی و محلی اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه سومین دوره این طرح از دی ماه تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۱ در همدان برگزار شد، گفت: سامن از توابع شهرستان ملایر و شهرستان‌های درگزین، کبودرآهنگ و فامنین در این دوره مشارکت کردند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: در این دوره، آموزش‌ها در ۱۲ رشته از جمله خوشنویسی، گویندگی و فن بیان، عکاسی، نمایشنامه نویسی، طراحی مد و لباس، نوازندگی ساز ایرانی و محلی و طراحی و ساخت عروسک برگزار شد.
 
فیض‌منش هزینه هنر دوره آموزشی را حدود 100 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تیم دوره‌ها به صورت کاملا رایگان برگزار شده و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی مهارت‌آموزی اعطا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها