یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
فراخوان چهارمین همایش ملی کتاب سال بانوان اعلام شد

فراخوان چهارمین همایش ملی کتاب سال بانوان از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، چهارمین همایش ملی کتاب سال بانوان از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا (س) با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، جامعه‌المصطفی‌العالمیه، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دانشگاه قم، دانشگاه فرهنگیان، مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، دانشگاه تفرش، دانشگاه کردستان، دانشکده هدی، دانشگاه امام حسین(ع)، موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث، دانشگاه علامه طباطبایی، جهاد دانشگاهی و پژوهشکده زن و خانواده برگزار می‌شود.

در چهارمین همایش کتاب سال بانوان، آثار منتشر شده بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی شامل تألیف، ترجمه و تصحیح، رساله‌های سطح چهار و دکتری بانوان و مقالات علمی پژوهشی که در سال‌های 1400 و 1401 تألیف و منتشر شده‌اند، پذیرفته می‌شوند.

تفسیر و علوم قرآن، علوم حدیث، منطق، فلسفه و کلام، اخلاق و عرفان، تاریخ، سیره و تراجم، فقه و حقوق، اصول فقه و روش‌شناسی سایر علوم، ادبیات و هنر، علوم تربیتی و روانشناسی، جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی، کلیات و مراجع، ادیان و مذاهب، اقتصاد اسلامی، مهدویت، مدیریت و آینده‌پژوهی از جمله موضوعات در نظر گرفته شده در این فراخوان هستند.

محور ویژه چهارمین همایش همچون همایش گذشته، آثار منتشر شده بانوان و آقایان با موضوع «زن و خانواده» است که باید در سال‌های 1400 و 1401 منتشر شده باشد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش تا پایان خرداد 1402 است. پژوهشگران می‌توانند برای ارسال آثار خود به نشانی www.ketabebanovan.ir مراجعه کرده و از طریق پنل شخصی، آثار خود را ارسال کنند و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی info@ketabebanovan.ir با دبیرخانه همایش در ارتباط باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها