دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
تولید ۷۰ کتاب صوتی در حوزه دفاع مقدس

مدیر ادبیات پایداری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از تولید ۷۰ کتاب صوتی در حوزه دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان، محمد برخوردار اظهار کرد: به همت اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس همدان و مرکز صدا و سیما به عنوان کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس همدان در حوزه صدا، بالغ بر ۷۰ عنوان کتاب در حوزه‌های کودک، خاطره‌نگاری، تاریخ شفاهی، مستند روایی، مدافعان حرم و خاطرات همسران شهدا تولید شده است.

 مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان تصریح کرد: این کتاب‌های صوتی در شبکه «ایران صدا» نیز بارگذاری و تاکنون بالغ بر ۵۰۰ هزار بار دانلود شده‌اند.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم در حوزه نشر فرهنگ ایثار و شهادت اقدامات موثرتری انجام دهیم تا بتوانیم این حوزه را بیشتر برای نوجوانان و جوانان بشناسانیم.

برخوردار با اشاره به رونمایی از کتاب «شهید الکرخ» نخستین کتاب صوتی به زبان انگلیسی در حوزه دفاع مقدس نیز گفت: این کتاب مستند روایی شهید «احمد روستایی» همراه با ترجمه «عرفان طالع اسلامی» است و امیدواریم تا زمان برگزاری کنگره هشت هزار شهید استان همدان، کتاب‌های صوتی به زبان‌های دیگر نیز تولید کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها