شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰
برگزیدگان مسابقه «سین هشتم» معرفی شدند

مسابقه «سین هشتم» که به کوشش اداره‌کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در آستانه نوروز 1402 به یاد شهدا برگزار شده بود، برگزیدگانش را شناخت.

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مسابقه فرهنگی «سین هشتم» که در آستانه عید نوروز، همزمان با ۲۲اسفندماه «روز بزرگداشت شهدا» و به کوشش اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شده بود، برگزیدگانش را شناخت.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه فرهنگی تصاویری از «سفره هفت‌سین» خود را که مزین به تصویر شهید «سردار حاج قاسم سلیمانی» یا تصاویر سایر شهدا بود؛ تهیه و در سایت نویدشاهد بارگذاری کردند.

در این مسابقه سی نفر از شرکت‌کنندگان از سوی اداره‌کل اسناد و انتشارات به قیدقرعه موفق به کسب هدایای پانصدهزار تومانی شدند.

«احمد جدیدالاسلام»، «ارمیا رضازاده»، «مژگان اکبری»، «بهنام خالقی»، «سمیرا حیدری»، «طاهره منصوری»، «علی‌اکبر حسنان»، «علی‌اکبر خادمی»، «فاطمه ترابی»، «محمود ثنا مکرمی»، «فاطمه سعید مسگری»، «فاطمه عرب»، «فاطمه غلامی»، «مهدی اسماعیلی»، «کیانا رومانی»، «مجید مهدوی»، «محبوبه زلفی»، «زهره عنایتی»، «محمدصدری نوروزی»، «زینب عرب»، «مصطفی مزینانیان»، «مریم زارع‌زاده»، «مهری رضایی‌ دانشکر»، «صفیه ترحمی»، «آزاده عبدلی»، «سیدحسین هنرمند»، «فاطمه رحمانی»، «هستی السادات حاجی‌زاده»، «معصومه شکرگذار» و «روح‌الله خلیلی» برندگان این مسابقه هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها