شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
حضور انتشارات «درنالار» ارومیه با 75 عنوان در  نمایشگاه کتاب تهران

مدیر انتشارات درنالار ارومیه گفت: انتشارات «درنالار» به عنوان یکی از ناشران موفق در زمینه نشر کتب با 75 عنوان اثر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال 1402حاضر می‌شود.

رضا تقی‌زاده ابهری، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)  در استان آذربایجان‌غربی، گفت: انتشارات درنالار  به عنوان یکی از ناشران موفق در زمینه نشر کتب با 75 عنوان اثر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال 1402حاضر می شود.

وی ادامه داد: امسال حضور اصحاب رسانه، روزنامه‌نگاران و کتابفروشان گام مثبتی است که امیدواریم مفید واقع شود.

تقی‌زاده افزود: در نمایشگاه حضوری آشنایی ناشران باهم یک فرصت مناسب است ضمن اینکه فروش بهتری نسبت به نمایشگاه مجازی دارد، ولی برگزاری هم‌زمان این دو نمایشگاه نیز گام مثبت دیگری می‌تواند باشد. ولی نمایشگاه حضوری کتاب حس و حال دیگری دارد، همان طور که کتاب فیزیکی نسبت به PDF حس و حال خاصی در خواننده ایجاد می‌کند.

مدیر انتشارات درنالار ارومیه گفت: نمایشگاه حضوری کتاب بسیاری موثرتر از نمایشگاه مجازی است و در آن بسیاری از دیدارها و اتفاقات خوب فرهنگی رقم می‌خورد.وی بیان کرد: سال‌های قبل تنها به‌عنوان ناشر بودیم و حق فروش کتاب‌های انتشاراتی خودمان را داشتیم ولی امسال حضور کتابفروشی‌ها نیز یه قدم مثبت دیگری می‌تواند باشد.

این کتابفروش ارومیه‌ای با بیان اینکه سال‌های قبل سرویس‌دهی خدمات ضعیف بود، گفت: امیدواریم امسال این مشکل حل شود.

تقی‌زاده افزود: همانگونه وزارت فرهنگ و ارشاد از موضوع کتاب و کتابخوانی حمایت می‌کند، انتظار داریم در استان نیز از این حوزه حمایت شود.

مدیر انتشارات درنالار ارومیه گفت: 8 عنوان کتاب نیز در نمایشگاه معرفی خواهند شد و 6 عنوان دیگر نیز چاپ شدند ولی فعلا مجوز پخش نگرفتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها