چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
اعضای هیئت علمی جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شدند

اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه، اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را منصوب کرد.
 
بر این اساس، رضا اسماعیلی، حسین اسرافیلی، علیرضا قزوه، جواد محقق، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد حسین انصاری‌‌نژاد، نغمه مستشار نظامی، حمید هنرجو، مصطفی محدثی خراسانی و علی داودی به‌عنوان اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شدند.
 
در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اعضای جدید هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر آمده است:
 
«نظر به فعالیت‌های  ارزنده ادبی و تجربه گران‌سنگ جنابعالی در عرصه شعر، زبان و ادبیات فارسی و به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به عنوان «عضو هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر» منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از هم‌اندیشی و همکاری  استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در شناسایی و گسترش الگوهای ادبی فاخر در حوزه پر سابقه و تمدنی شعر فارسی و اجرای وظایفی که در آیین‌نامه جشنواره مطابق با اهداف دولت مردمی برای ساختن ایران قوی آمده است، موفق و موید باشید.
 
محمد‌مهدی اسماعیلی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»
 
پیش از این، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی رضا اسماعیلی را به‌عنوان دبیر علمی هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب کرده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها