دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
شهدای ورزشکار به روایت «شاهد یاران»

تازه‌ترین شماره ماهنامه شاهد یاران که به شهدای ورزشکار می پردازد، از سوی گروه مجلات شاهد منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، شماره‌های 174 و 175 ماهنامه شاهد یاران با عنوان «سلام بر قهرمانانی که مدال‌شان پلاک‌شان شد» ویژه شهدای ورزشکار با گفتارهایی از مسعود سلطانی‌فر، محمد‌رضا ساکت، حاج احمد پورزند، سردار مجید مشایخی، حسین نوفلاح، علیرضا طوقانی، وهب همدانی، زهرا حاج علی‌اکبری، محسن رضوانی، مجتبی جوهری، ناصر کاظمی و شهربانو اسلامی از سوی گروه مجلات شاهد منتشر شد.
 
 در این شماره مطالبی چون «ورزشکاران قوی‌اند و مومن/ گزیده ای از بیانات امام خمینی(ره) درباره ورزش و ورزشکاران»، «افتخاراتی باالتر از سکوی قهرمانی/ بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهداى ورزش کشور»، «شهدای ورزشکار برای جامعه ورزشی ما افتخار بزرگی کسب کردند/ سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «کاپیتان تیم سپاهان اصفهان و نابغه‌ای از دیار زاینده رود/ سردار شهید حسن غازی»، « قهرمانی که رکورد آسیا را پشت سر گذاشت/ شهید اعلمی قهرمان محجوب وزنه‌برداری»، «ماهی طلایی ایران به دریای ابدیت پیوست/ شهید حسن نوفلاح قهرمان شنا، شیرجه و واترپلو»، «دو روایت از کارنامه و علایق ورزشی شهید حسن طهرانی مقدم» و « شهیدان حرم جلیلوند و دهقانی نیا» خواندنی شده است.
 
در مطلبی با عنوان «قهرمان محله قدیمی ملک اصفهان» از زبان مادر «سردار شهید حسن غازی» می‌خوانیم: «به اتاقش که می‌روم انگار همین دیروز بود از دستش دادم. تا قبل از سـقوط صــدام، حوله و دمپایی‌اش را مرتــب میشسـتم و به اتاقش می‌بردم، به امید اینکه برگرده... همیشه می‌گفت مادر دعا کن زودتر تا بار مسئولیتم ســنگین نشــده پیش خدا و شـهدا بــروم. هر چه می‌گفتـم ازدواج کـن میگفت نه. یک روز کسی را مد نظر قــرار دادیم و قرار دیــدار با خانوادهاش گذاشـتیم حسن به خاطر قولی که من داده بودم به خواسـتگاری آمد اما چون قصد ازدواج نداشت به روی دختر مــردم هم نگاه نکرد پرسـیدم چرا نگاه نکـردی گفت مادر من که قصد ازدواج نداشـتم به خاطر قول شـما آمدم اگر نـگاه می‌کردم گناه کرده بودم. این پسر اینقدر پاک بود.»

تازه‌ترین شماره «شاهد یاران» با مدیرمسئولی «سردار یعقوب سلیمانی»، به سردبیری «دکتر رحیم نریمانی» در 100 صفحه منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این مجله می‌توانند به سامانه شاهد الکترونیک به نشانی mag.navideshahed.com مراجعه کنند یا با شماره 88823584، امور مشترکین مجلات شاهد تماس بگیرند و یا فایل پی دی اف آن را اینجا مشاهد کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها