دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷
انتصاب مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

محمدمهدی اسماعیلی، با صدور حکم عباس محمدیان را به‌عنوان مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، متن حکم عباس محمدیان به‌عنوان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر آمده است:
 
«بسمه‌تعالی
 
جناب آقای  عباس محمدیان
 
نظر به شایستگی، تجربه و توانمندی  و روحیه انقلابی و مکتبی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی به عنوان «مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی» منصوب می‌شوید.
 
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت های موجود، اهتمام لازم را برای برنامه ریزی و اجرای دقیق موارد زیر به عمل آورید.
 
-  برنامه‌ریزی لازم برای هدایت و نظارت تبلیغات در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی
 
-  ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی مبتنی بر سند تحول دولت مردمی در محتواهای تبلیغاتی
-  ارتباط مؤثر و کارآمد با مجامع، اتحادیه‌ها، صنوف و مؤسسات تبلیغاتی
 
-  تشویق افکار عمومی به مصرف کالاهای ایرانی در بسترهای تبلیغاتی ازجمله تبلیغات محیطی
 
-  روزآمد نمودن ضوابط، آئین نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و قوانین و مقررات حوزه تبلیغات
 
-  راهبری سامانه‌های نظارت بر فعالیت‌های تبلیغاتی و ارائه گزارش مستمر به مراجع ذیربط
 
-  هماهنگی و وحدت‌رویه میان ادارات کل استان‌ها و نظارت بر فعالیت‌ها و عملکرد آنان در حوزه تبلیغات
 
-  بررسی لازم در صدور مجوز برگزاری همایش‌ها، جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی حوزه تبلیغات به منظور ارتقاء محتوای متناسب با سند تحول دولت مردمی و سیاست‌های کلی نظام
 
 - فعال کردن کمیته مرکزی تبلیغات و فراهم نمودن دستور کار این کمیته
 
-  اجرای دقیق وظایف و تکالیف آن دفتر در حوزه تبلیغات
 
مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی در سایه توجهات حضرت ولی عصر‌(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستارم.
 
محمدمهدی اسماعیلی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»
 
محمدیان کارشناسی خود را در رشته مدیریت تبلیغات، کارشناسی‌ارشد و دکتری خود را در رشته علوم ارتباطات پشت سر گذاشته است و هم‌اکنون به‌عنوان مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه علوم ارتباطات در فضای علمی کشور و منطقه شناخته شده است.
 
ازجمله مهمترین سوابق عباس محمدیان می‌توان به ریاست سازمان بسیج رسانه کشور و عضویت در هئیت‌های منصفه جرائم مطبوعاتی ، رسانه‌ای و سیاسی اشاره کرد. همچنین محمدیان در حوزه منطقه‌ای نیز فعالیت داشته و به عنوان مدیر فرهنگی رویدادهای گوناگونی را در کشورهای حوزه مقاومت اجرا کرده است و کتاب‌هایی چون «راهنمای دیپلماسی عمومی در ماموریت‌‎های برون مرزی» و «فرهنگ نامه شهدا» از جمله آثار وی در حوزه تالیف و نشر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها