چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
 انتشار ۱۲ رمان کوتاه خارجی در قطع جیبی

دوازده رمان کوتاه از ادبیات سراسر جهان در قالب مجموعه‌ی مینیماژ (کتاب‌های جیبی نشر نیماژ) منتشر و در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور توزیع شد.

به‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط‌عمومی نشر نیماژ، کتاب «خورشید رو به غروب» نوشته‌ی اوسامو دازای؛ نویسنده‌ی فقید ژاپنی است که با ترجمه‌ی آزاده سلحشور منتشر شده است.

کتاب «خورشید رو به غروب» در 208 صفحه و قیمت 35000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است. کتاب دیگر این مجموعه «دختر آگاممنون» نوشته‌ی اسماعیل کاداره و با ترجمه‌ی مهدی غبرایی است. این کتاب در 120 صفحه و قیمت 30000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

رمان «خودخوار» نوشته‌ی روکه لاراکی، نویسنده‌ی آوانگارد آرژانتینی و با ترجمه‌ی نوشین سلیمانی دیگر کتاب این مجموعه است. این کتاب در 216 صفحه و قیمت 35000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

دیگر کتاب این مجموعه «دوست مرحوم من» نوشته‌ی آندره کورکوف، نویسنده‌ی مطرح اوکراینی با ترجمه‌ی شهریار وقفی‌پور است. کتاب «دوست مرحوم من» در 152 صفحه و قیمت 40000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

«چنگ چمنزار» نوشته‌ی ترومن کاپوتی و با ترجمه‌ی آرزو مقدس یکی دیگر از عناوین این دوره‌ی مینیماژ است. «چنگ چمنزار» 200 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 35000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

کتاب بعدی این مجموعه «سوسک» نام دارد و ایان مک‌یوان، نویسنده‌ی بریتانیایی این رمان را به‌عنوان پارودی‌ای بر «مسخ» کافکا نوشته است و با ترجمه‌ی فارسی اشکان دانشمند منتشر شده است. کتاب «سوسک» 120 صفحه است و با قیمت پشت جلد 25000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

دیگر کتاب این مجموعه «در غیاب بلانکا» است که آن را آنتونیو مونیز مولینا نویسنده‌ی معاصر اسپانیایی نوشته است و اشکان دانشمند آن را از زبان اسپانیایی ترجمه کرده است. کتاب «در غیاب بلانکا» 104 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 25000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

کتاب دیگر مجموعه‌ی مینیماژ «مردی با کلاه مشکی پالتوی مشکی و کفش آبی» نوشته‌ی فرهاد پیربال با ترجمه‌ی آکو حسین‌پور است. این کتاب 168 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 35000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

کتاب بعدی این مجموعه «مثل حالای ما» نوشته‌ی می سارتون، نویسنده‌ی آمریکاییِ بلژیکی‌تبار و فعال مسائل زنان است که نیلوفر داد این رمان را ترجمه کرده است.
«مثل حالای ما» 192 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 35000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

یکی دیگر از کتاب‌های جذاب این مجموعه «سرود» نام دارد که این کتاب را آین رند، نویسنده‌ی آمریکایی‌روسی نوشته است و با ترجمه‌ی فاطمه تناسان به چاپ رسیده است. «سرود» 104 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 25000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

«حس» دیگر کتاب این مجموعه است و آن را عدنیه شبلی، نویسنده‌ی جوان و مطرح فلسطینی نوشته است و با ترجمه‌ی آسیه شهبازی به چاپ رسیده است. «حس» 104 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 25000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

و سرانجام کتاب «آزمون» نوشته‌ی نوول سیلون، نویسنده‌ی بریتانیایی که با ترجمه‌ی محمد غفوری منتشر شده است. این کتاب 128 صفحه دارد و با قیمت پشت جلد 25000 تومان در دسترس عموم علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها