پنجشنبه ۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
دو کتاب «زمان شناسی» و «تقوا در آیات و روایات» در لامرد رونمایی شد

آئین رونمایی از دو اثر حجت الاسلام یونس طاهری با حضور هیئت رئیسه و اعضای حقیقی و حقوقی شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سالن شهید جنگاور لامرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد، آئین رونمایی از دو اثر حجت الاسلام یونس طاهری با حضور هیئت رئیسه و اعضای حقیقی و حقوقی شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سالن شهید جنگاور لامرد برگزار شد.

حجت الاسلام یونس طاهری نویسنده کتاب «تقوا در آیات و روایات» در مورد این اثر گفت: پس از سال‌ها تلاش و تدبر در آیات قرآن از ابتدای سوره حمد تا یکصد و چهاردهمین سوره آن به اثرات تقوی در زندگی فردی و اجتماعی پرداخته شده است.

امام جمعه چاهورز در مورد دیگر اثر خود نیز بیان کرد: در طول تاریخ اسلام تاکنون آنجا که خواص و دیگران به خطا رفته‌اند در اثر عدم شناخت زمان بوده و در راستای بصیرت افزایی به ویژه در آستانه دهه بصیرت این اثر به رشته تحریر درآمده است.

حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی لامرد، کتب تألیفی حجت الاسلام طاهری را منبعی معتبر برای علاقه مندان، دانشجویان و پژوهشگران این حوزه دانست و افزود: از تلاش و اهتمام ویژه ایشان در گردآوری این آثار قدردانی می‌کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها