چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام شد

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی و فعالیت کتابداران در فضای مجازی نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ادارات ستادی خود را در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به‌نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ستادهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام نوروز(فروردین ماه ۱۴۰۰) را اعلام کرد.
 
بر این اساس فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ادارات ستادی  در روز پنج شنبه ۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعطیل بوده و در هفته دوم فروردین ماه (روزهای ۷، ۸، ۱۰ و ۱۱) در شهرهای آبی و و زرد به روال سابق و مطابق شیوه‌نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ارائه خدمات می‌پردازند.
 
در این اطلاعیه بیان شده است کتابخانه های عمومی واقع در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل هستند؛ اما خدمات فرهنگی توسط کتابداران در فضای مجازی دنبال خواهد شد.
 
در بخش دیگری از این اطلاعیه نیز آمده تعطیلی کتابخانه‌ها در مناطق نارنجی، صرفا مربوط به هفته دوم فرودین ماه است و ساعت کاری کتابخانه‌ها پس از ایام نوروز (۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰) به روال سابق و بر اساس با دستورالعمل ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها